CRGH2512F14R7
MFR.Part #
CRGH2512F14R7
JLCPCB Part #
C1707852
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS