CRGH2512F10K5
MFR.Part #
CRGH2512F10K5
JLCPCB Part #
C1706052
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS