CRGH2512F100R
MFR.Part #
CRGH2512F100R
JLCPCB Part #
C1713657
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS