ERJ-12SF7323U
MFR.Part #
ERJ-12SF7323U
JLCPCB Part #
C20019966
Description
-55℃~+155℃ 732kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS