CRGH2010J62K
MFR.Part #
CRGH2010J62K
JLCPCB Part #
C2134957
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 62kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS