CRGH2010F66K5
MFR.Part #
CRGH2010F66K5
JLCPCB Part #
C2145695
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS