CRGH2010F590R
MFR.Part #
CRGH2010F590R
JLCPCB Part #
C2146098
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS