CRGH2010F475R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010F475R
JLCPCB Part #
C2145928
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 475Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS