CRGH2010F422K
MFR.Part #
CRGH2010F422K
JLCPCB Part #
C3959030
Description
-55℃~+155℃ 1W 422kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS