CRGH2010F40K2
MFR.Part #
CRGH2010F40K2
JLCPCB Part #
C2145517
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 40.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS