CRGH2010F30R9
MFR.Part #
CRGH2010F30R9
JLCPCB Part #
C4130146
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS