CRGH2010F2K87
MFR.Part #
CRGH2010F2K87
JLCPCB Part #
C2145689
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.87kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS