CRGH2010F2K8
MFR.Part #
CRGH2010F2K8
JLCPCB Part #
C4123603
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS