CRGH2010F2K15
MFR.Part #
CRGH2010F2K15
JLCPCB Part #
C3963296
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS