CRGH2010F200R
MFR.Part #
CRGH2010F200R
JLCPCB Part #
C4256838
Description
-55℃~+155℃ 1W 200Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS