CRGH2010F140R
MFR.Part #
CRGH2010F140R
JLCPCB Part #
C2147415
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS