CRGH2010F12K4
MFR.Part #
CRGH2010F12K4
JLCPCB Part #
C4137217
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS