CRGH2010F10K7
MFR.Part #
CRGH2010F10K7
JLCPCB Part #
C4080987
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS