ERA-8AED2741V
MFR.Part #
ERA-8AED2741V
JLCPCB Part #
C20016928
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS