CRGH1206J1K2
MFR.Part #
CRGH1206J1K2
JLCPCB Part #
C2104062
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS