CRGH1206F820R
MFR.Part #
CRGH1206F820R
JLCPCB Part #
C2112583
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS