CRGH1206F80R6
MFR.Part #
CRGH1206F80R6
JLCPCB Part #
C2109894
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS