CRGH1206F76R8
MFR.Part #
CRGH1206F76R8
JLCPCB Part #
C2109769
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS