CRGH1206F698R
MFR.Part #
CRGH1206F698R
JLCPCB Part #
C2108185
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS