CRGH1206F536R
MFR.Part #
CRGH1206F536R
JLCPCB Part #
C2108325
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS