CRGH1206F39K2
MFR.Part #
CRGH1206F39K2
JLCPCB Part #
C4240908
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS