CRGH1206F38K3
MFR.Part #
CRGH1206F38K3
JLCPCB Part #
C2108054
Description
-55℃~+155℃ 200V 38.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS