CRGH1206F1K4
MFR.Part #
CRGH1206F1K4
JLCPCB Part #
C2107999
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS