CRGH1206F174K
MFR.Part #
CRGH1206F174K
JLCPCB Part #
C4122464
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS