CRGH1206F162R
MFR.Part #
CRGH1206F162R
JLCPCB Part #
C3987031
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS