CRGH1206F13R3
MFR.Part #
CRGH1206F13R3
JLCPCB Part #
C2110376
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS