CRGH1206F113K
MFR.Part #
CRGH1206F113K
JLCPCB Part #
C4010976
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS