CRGH1206F105K
MFR.Part #
CRGH1206F105K
JLCPCB Part #
C2107623
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS