CRGH0805J4K7
MFR.Part #
CRGH0805J4K7
JLCPCB Part #
C2085848
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS