CRGH0805J470R
MFR.Part #
CRGH0805J470R
JLCPCB Part #
C2090779
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS