CRGH0805F52R3
MFR.Part #
CRGH0805F52R3
JLCPCB Part #
C4311342
Description
-55℃~+155℃ 333mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS