CRGH0805F255K
MFR.Part #
CRGH0805F255K
JLCPCB Part #
C2101226
Description
-55℃~+155℃ 150V 255kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS