CRGH0805F210K
MFR.Part #
CRGH0805F210K
JLCPCB Part #
C2101478
Description
-55℃~+155℃ 150V 210kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS