CRGH0805F13R
MFR.Part #
CRGH0805F13R
JLCPCB Part #
C2101912
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 150V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS