CRGH0603J2K2
MFR.Part #
CRGH0603J2K2
JLCPCB Part #
C4043380
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS