CRGH0603F5K9
MFR.Part #
CRGH0603F5K9
JLCPCB Part #
C2098246
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.9kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS