CRGH0603F3K57
MFR.Part #
CRGH0603F3K57
JLCPCB Part #
C2099402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.57kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS