CRGH0603F3K24
MFR.Part #
CRGH0603F3K24
JLCPCB Part #
C2099503
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.24kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS