CRGH0603F2K32
MFR.Part #
CRGH0603F2K32
JLCPCB Part #
C2099268
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS