CRGH0603F267K
MFR.Part #
CRGH0603F267K
JLCPCB Part #
C3990240
Description
-55℃~+155℃ 200mW 267kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS