CRGH0603F237R
MFR.Part #
CRGH0603F237R
JLCPCB Part #
C4069570
Description
-55℃~+155℃ 200mW 237Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS