CRGH0603F1K8
MFR.Part #
CRGH0603F1K8
JLCPCB Part #
C1356721
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS