CRGH0603F1K3
MFR.Part #
CRGH0603F1K3
JLCPCB Part #
C2098410
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS