CRGH0603F174K
MFR.Part #
CRGH0603F174K
JLCPCB Part #
C3952053
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS