CRGCQ2512F18K
MFR.Part #
CRGCQ2512F18K
JLCPCB Part #
C2075438
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS